ÖDEME – KARGO – TESLİMAT

ÖDEME – KARGO – TESLİMAT

ÖDEME YAPARKEN HANGİ YÖNTEMLERİ KULLANABİLİRİM?

Vinotedarik ’den yapacağın alışverişlerde bütün bankaların Visa ve Mastercard kredi kartları geçerlidir. Ayrıca Havale/EFT yoluyla da ödeme yapabilirsin.

KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIYOR MU?

Gıda ürünlerinin taksitli satışı yasal olarak mümkün olmadığı için kredi kartlarına taksit uygulayamıyoruz.


VİNOTEDARİK’DEN KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPMAM GÜVENLİ Mİ?

Kesinlikle! Vinotedarik, kredi kartıyla yapılan alışverişlerde güvenliğin için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Vinotedarik, bankalar tarafından da kullanılan 256 bit SSL sertifikasına sahiptir. SSL sertifikası sayesinde gizlilik ve güvenliğini riske atmadan, sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsin.

SSL teknolijisi, kredi kartı numarası gibi hassas verileri özel algoritmalar kullanarak şifreler. Bu sayede verilerin transferi esnasında üçüncü sahışların erişimi engellenir. Bunun yanı sıra, kart bilgileri
Vinotedarik veritabanında tutulmaz, en güvenilir teknolojiler ile bankaya aktarılır. Güvenli ortamda yapılan işlemlerde, sen ve banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerine ulaşılamaz. Kredi kartı ile ödeme sayfasında girdiğin bilgiler online olarak banka tarafından sorgulanır. İşlem esnasında aktarılan bilgilere Vinotedarik tarafından erişilmesi mümkün değildir.

KARGOMUN DURUMUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişin kargoya verildiğinde sana e-mail/SMS ile kargo takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını kullanarak kargonun durumunu takip edebilirsin.

VINOTEDARİK ‘DEN YAPACAĞIM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bunun altında kalan alışverişlerde ise kargo ücreti Türkiye ‘nin her yerine yalnızca 8.90 TL.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLER BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Siparişleri bir sonraki iş gününde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo’ya teslim ediyoruz. Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra firmanın yoğunluğuna ve bulunduğun şehre bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir.

X
Open chat
1
Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?